Polyester ve Cam Elyaf’tan üretilen fiberglas ürün imalatında 35 yılı aşkın bilgi, birikim ve tecrübemizle her türlü talebe göre tasarım, üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Atılım Polyester Dekorasyon olarak profesyonel kadromuz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmaktayız.

Kuruluşumuzdan bu yana başta lunapark oyuncakları olmak üzere, 3D reklam ürünleri, sanatsal çalışmalar, endüstriyel ürünler ve özel tasarım üretimlerle cam elyaf takviyeli polyesterden mamül fiberglas ürünlerin tasarım, modelleme, kalıp, üretim ve montaj imalatını gerçekleştirmekteyiz.

Ürünlerimizde kullandığımız, uluslararası standartları olan polyester, cam elyaf ve yardımcı malzemeler ile kaliteli üretim yapmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak vazgeçilmez değerlerimizdir.

Tema parkların, tematik tasarımlarında uygun olan yerlere kiddie lunapark çocuk oyuncakları, endüstriyel ürünler, simülatör ekranları, fiberglas kubbe, giydirme sütun, polyester tank, medikal ürün kasaları, fiberglas dome, polyester depo,  havuz, heykel ve şehir mobilyası konseptleri  için cam elyaf takviyeli polyester (CTP ) ve metal konstrüksiyon çalışmalarımız ile kaliteli çözümler sunuyoruz.

Vizyonumuz

Atılım polyester dekorasyon atölyemizin temel amacı müşterilerimizin memnuniyeti, optimal faydanın oluşması ve en iyi performansın sağlanması için tasarım aşamasında analizlerin yapılması ve amaca uygun malzemelerle eksiksiz olarak üretime geçilmesi ile müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesinin üst düzeyde sağlanmasıdır.

İş Anlayışımız

Fiberglas ürünlerin talebe göre imalat aşamalarının iyi planlanması önemlidir. Tasarım aşamasında daha sonra oluşabilecek sorunların önlenmesi, modelleme çalışmasın da en uygun malzeme ve işçiliğin seçilmesi, üretim aşamasın da kaliteli malzeme ve ekipmanların kullanılması, montaj aşamalarının tespit edilmesi ve uygun alt yapının hazırlanması, montaj ve  sonrasın da gerekli geri desteğin verilmesi kaliteli üretim iş anlayışının vaz geçilmez süreçleridir.

Ana malzemesi cam olan  CAM ELYAF’ı ve POLYESTER reçinesinin uygun koşullarda bir araya getirilmesiyle meydana gelen FİBERGLAS ürün bir çok versiyonlardan oluşmaktadır. Burada uygulaması yapılacak ürüne ve amaca uygun malzemelerin seçilmesi önem arz etmektedir.

İş Kalitemiz

Proje bazlı veya özel tasarım ürün taleplerinizde, yılların vermiş olduğu tecrübe ve teknik bilgi birikimlerimiz ile maksimum  kalitede  üretimlerimizle çözüm ortağınız olarak hizmet vermekteyiz.

“ kalite için bizi seçin.”